Regulamin Sala Zabaw Tęcza

1. Każde dziecko obowiązkowo musi się u nas wspaniale bawić w wyśmienitym towarzystwie innych dzieci i pod opieką rodziców lub opiekuna z którym przyszło na salę zabaw.
2. Wszystkie dzieci bawią się bez butów, ale nie na bosaka, obowiązkowo w skarpetkach. Okrycie i obuwie relaksują się w szatni samoobsługowej.
3. W naszej sali zabaw nie wymagane są stroje wieczorowe, ale raczej wygodne ubrania sportowe.
4. Szalejemy z opróżnionymi kieszeniami, najlepiej też bez okularów i ostrych przedmiotów.
5. Jemy i pijemy tylko produkty zakupione na miejscu wyłącznie w obrębie kawiarenki i sal urodzinowych, z jedzeniem nie wchodzimy na konstrukcję oraz powierzchnie do zabawy.
6. Nie wspinamy się po siatkach, bo łatwo się zaplątać i zrobić nie planowaną przerwę w zabawie.
7. W trosce o dobro pociechy, mamy gorącą prośbę do opiekunów o poinformowanie personelu sali zabaw o schorzeniach i poważnych dolegliwościach dziecka.
8. Ostrzegamy, że zjeżdżanie pod prąd grozi kopniakiem, zjeżdżalnie są przeznaczone dla dzieci do 45 kilogramów. Zjeżdżamy tylko w pozycji siedzącej.
9. Osobiste zabawki czują się najlepiej w domu.
10. Wspinaczka po zewnętrznych ścianach konstrukcji jest zabroniona.
11. Na konstrukcję samodzielnie wchodzą dzieci, które mają co najmniej 3 latka, a młodsze świetnie się bawią pod kontrolą opiekuna na placu dla nich przeznaczonym – do lat 4.
12. Tatuś, mamusia, albo opiekun pod opieką którego (obowiązkowo) bawią się dzieci, może bawić się z dzieckiem na sali zabaw ale dorosły nie wdrapuje się na konstrukcję.
13. Dorośli zdejmują obuwie wchodząc na plac zabaw lub zakładają ochraniacze na buty z płaską podeszwą, każde inne buty (np. obcasy) zostają w szatni.
14. Dwaj opiekunowie (którzy sprawują opiekę nad dzieckiem) korzystają z sali zabaw bezpłatnie.
15. Na terenie Sali Zabaw obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i spożywania alkoholu – tu podajemy tylko duże dawki śmiechu.
16. Niestety nie odpowiadamy za rzeczy zgubione i pozostawione na terenie centrum zabaw i w szatni samoobsługowej.
17. Sala zabaw „ TĘCZA ” zaprasza dzieci do 12 roku życia i tak też są rozliczane bilety wstępu.
18. Ile kosztuje zabawa wie Cennik.
19. Dysponujemy miękkim przewijakiem dla najmłodszych.
20. Na terenie obiektu znajdują się 3 salki urodzinowe podzielone tematycznie.
21. W przypadku rezygnacji z organizacji urodzin bądź innej imprezy okolicznościowej zadatek przepada. Jeżeli dziecko jest chore możemy przenieść na inny termin ustalony odrębnie.

Zakup biletu wstępu jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu Sali Zabaw „ Tęcza ”.